Ostukorv on tühi

Ostukorvis pole tooteid.

Tagastus

Tagastusõigus

1) Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Taganemisavalduse vorm on toodud veebipoe Audiotehnika.ee kodulehel. Kaubast taganemise vorm.
2) Tagastamisele kuuluva kauba halvenemisel vastutab ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, peaks ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille vormi leiab veebipoe Audiotehnika.ee kodulehelt ning saata see aadressile shop@audiotehnika.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
4) Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
5) Ostja ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui veebipood Audiotehnika.ee on nõustunud kaubale ise järele tulema.
6) Veebipood Audiotehnika.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas ostja kasutatud eseme kättetoimetamise kulud, v.a juhul, kui ostja on sõnaselgelt valinud veebipood Audiotehnika.ee pakutud kõige odavamast eseme kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea veebipood Audiotehnika.ee ostjale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
7) Kõik otsesed kaubast taganemise kulud kannab ostja.